Водій маршрутки висадив школярку одну посеред траси у незнайомому місці
19.12.2019 22:09

Водій маршрутки "Чишки - Львів" поїхав не по маршруту, а дорогою висадив одну дитину у невідомій їй місцевості. На щастя, завдяки мобільному зв'язку із мамою і перехожим, дитина самостійно знайшла дорогу додому. Про це пише у Facebook мати школярки Олена Васілакій 17 грудня.

"Дитина їхала додому зі школи у приміському автобусі Чишки - Львів о 17.50, ще говорила зі мною по телефону, що сіла і все добре і тут 18.27 дзвінок і що я чую:" мама, водій поїхав на об'їздну дорогу, бо люди з Чишок йому так казали і він без слів звернув у іншу сторону, відвіз людей добрий шмат дороги і сказав, хто до Радгоспу - виходьте. Я не знаю, де я...І куди йти...". Як ви думаєте, що в цей час я пережила?! Добре, вона зорієнтувалась, попитала людей, як дійти. Коли йшла, люди по-маленько розсіювались і певний час була сама! На темній чужій вулиці, де перший раз, темний вечір!!! Ми по телефону вийшли на головну дорогу і вона щасливо дійшла додому. Але всю дорогу я переживала! Хочу запитати спершу водія, чи він би так повівся зі своєю дитиною?! А люди зі села Чишки, які їхали у цей час, чи вам не соромно? Це ваша особиста маршрутка? Перевізник знає, що ви керуєте водієм і це вже не перший раз?".

Під дописом розлюченої мами чимало людей висловили свою підтримку та порадили жінці написати скаргу на водія:

"У мене була подібна сетуація.Підняла на ноги весь світ.Водія перемістили на інший маршрут.Потім, кажуть,став тихше води.Та я все життя пам'ятаю зиму,коли двоє моїх дітей йшли кілометр до населеного пункта по проїжджій частині..Не мовчіть.Зустріньтесь з водієм.Наше терпіння і байдужість створюють такі прицинденти", - коментує Олена Веселовська.

Джерело: http://forpost.lviv.ua/

Теги: школярка, водій, дитина, Чишки - Львів, маршрутка, Олена Васілакій

Читайте також:
Коментарі
avatar