У Винниках відкрили новий спортзал
26.12.2019 18:00

В рамках проєкту «Громадський бюджет Львова» у Винниках відкрито приміщення для Школи єдиноборств та самооборони, яка працює за адресою вул.Винна Гора,5.

Приміщення освячено місцевим духовенством. Вітальне слово виголосили міський голова Винник Володимир Квурт і куратор проєкту Ігор Жуковський.

В рамках відкриття нагороджено подякою Олександра Міхальчука «За популяризацію та розвиток спорту у місті Винники за безкорисливу допомогу та дарунок місту спортивного залу».

Ігор Жуковський подякував усім причетним до створення і відкриття спортзалу та побажав успіхів у тренуваннях та вершин у змаганнях.


Проєкт було реалізовано за рахунок коштів Громадського бюджету Львова (490 тис. грн) і бюджету м. Винники (300 тис. грн.). Зал облаштований сучасними системами вентилювання, рекуперації, опалення, каналізування, освітлення (оскільки приміщення знаходиться у підвалі багатоповерхівки). У залі містяться функціональні зони – робоча зона для занять єдиноборствами (борцівські мати), окремі роздягалки, душові санвузол, хол із міні-гардеробом. Зал буде функціонувати на соціальних засадах, оскільки є у комунальній власності Винниківської міської ради. За словами тренерів з боротьби, у залі зможуть займатися діти (дівчата та хлопці) віком від 7 років. Загалом зал можна використовувати і під інші єдиноборства, а також гімнастику тощо. Очікується, що прийом у секції боротьби розпочнеться з середини січня 2020р. Співавтором проєкту також виступала ГО “Інститут активної громади” (керівник Остап Готь).

Джерело: https://vynnyky-rada.gov.ua/

Теги: Ігор Жуковський, школа єдиноборств, Володимир Квурт, Остап Готь, спортзал
Останні новини:

Коментарі
avatar