У Винниках на центральній вулиці встановили фоторадари
06.01.2020 13:19

На вулиці Галицькій у Винниках встановили дві камери радіолокаційної швидкості руху транспортних засобів. Про це повідомляє прес-служба Винниківської міської ради.

На контрольованій ділянці дороги вул. Галицька встановлено дві камери, які вносять в спеціальну базу номерні знаки автомобіля та іншу необхідну інформацію.

Знаючи час в’їзду та виїзду, відстань та максимально дозволену швидкість, система автоматично визначає середню швидкість машини на цій ділянці і при потребі фіксує правопорушення.

«Пристрій обладнаний камерою ідентифікації номерів, тому інформація про порушників буде передаватися на сервера поліції для фіксації порушень і накладання штрафів. За проїзд містом по правилах – на дисплеї висвітлюється «ДЯКУЄМО» і горить зелений колір, при порушенні – червоний колір, швидкість порушника і «ПОВІЛЬНІШЕ».
Ми віримо, що культура водіння, паркування, поводження на дорозі – запорука безпеки для усіх учасників руху: для пішоходів, мам з візочками, роверистів, автолюбителів», – розповів голова м. Виннико Володимир Квурт.


Теги: камера, безпека руху, радіолокація, швидкість, вулиця Галицька, автомобіль

Читайте також:
Коментарі
avatar