Винники вітають владику Степана Суса із висвяченням у єпископи
14.01.2020 13:51

Винниківчани взяли участь в Архиєрейській хіротонії владики Степана Суса, Епископа Курії Києво-Галицького Верховного Архиєпископа, яка відбулась 12 січня у Патріаршому соборі Воскресіння Христового УГКЦ у Києві.

Архиєрейську хіротонію Преосвященнішого владики Степана відвідали представники духовества м.Винники, а саме: адміністратор храму Різдва Івана Хрестителя Володимир Климюк і о.Орест Чекан із парафіянами.

«Вітаємо родину владики Степана, щасливу бабусю пані Антоніну, на 94 році життя якої внук став наймолодшим єпископом католицької Церкви», – привітав владику і родину о.Орест Чекан.

«Молитовно бажаємо Вам, Ваше Преосвященство, Божого благословення, міцного здоров’я, бадьорості духу, духовної радості, довготерпіння та щасливого довголіття», – доповнює вітання міський голова Винник Володимир Квурт.


Отець Степан Сус народився 7 жовтня 1981 року у Львові, родина походить із сусіднього з Винниками села Чишки, де своє дитинство провів отець Степан Сус, навчаючись у місцевій школі у 1988 – 1996 рр.

Бабці владики Антоніні Сус, 1926 р. н., переселенці із Закерзоння, а з 1945 року винниківчанці та шанованій у Винниках людині, членкині винниківського товариства «Просвіта», яка упродовж життя працювала в сфері торгівлі та завжди активно долучалася до громадських рухів у Винниках, 23 серпня, на урочистій сесії з нагоди відзначення 28-річниці Незалежності України та 667-річчя Дня міста Винники присвоєно звання «Почесний довгожитель міста Винники».

Джерело: https://vynnyky-rada.gov.ua/

Теги: єпископ, архиєрейська хіротонія, УГКЦ, Степан Сус, вмсвячення
Останні новини:

Коментарі
avatar