Біля дріжджового заводу планують збудувати дворівневу транспортну розв’язку
15.01.2020 18:25

Дріжджовий завод «Ензим», що вкінці вул. Личаківської у Львові, суттєво розбудують, а організацію дорожнього руху біля нього планують змінити. Про це повідомляє Zaxid.net, посилаючись на матеріали детального плану території (ДПТ), який оприлюднений на сайті Львівської міської ради.

ДПТ передбачає будівництво нових 5-6-поверхових складів дріжджового заводу «Ензим» та новий заїзд на підприємство зі сторони вул. Личаківської. На території заводу також облаштують нову автостоянку та спортивний майданчик.

Також ДПТ передбачає закриття асфальтного заводу навпроти «Ензиму», бо він розташований близько до житлових будинків, що суперечить санітарним нормам. Цей завод виготовляє асфальт для ремонту доріг у Личаківському районі.

Згідно з детальним планом, за кілька років у Львові планують збудувати нову дорогу, що з’єднає вул. Пасічну із районом Підзамче. Окрім того, біля заводу «Ензим» на вул. Личаківській мають збудувати дворівневу розв’язку типу «неповний лист конюшини» з облаштуванням кільцевого руху в ділянках заїзду і з’їзду з транспортної розв’язки на Личаківську.

Як уточнив автор детального плану архітектор Юрій Столяров, нову дворівневу розв’язку планують збудувати на вул. Личаківській біля входу на дріжджзавод. Від неї мають збудувати нову вулицю, яка буде проходити через Винниківський ліс до вул. Тракт Глинянського до вул. Богданівської. У перспективі цю вулицю добудують до вул. Хмельницького.

Нова транспортна розв’язка передбачена генеральним планом Львова і має розвантажити рух на вул. Личаківській, зокрема на завантажених перетинах з вул. Пасічною та вул. Тракт Глинянський.

Цей детальний план території має пройти громадське обговорення, яке буде проходити 22 січня о 18:00 на вул. Костя Левицького, 67 (Личаківська районна адміністрація). До 10 лютого мешканці можуть подавати свої письмові пропозиції та зауваження до ДПТ через ЦНАП.


Теги: вулиця Пасічна, вулиця Личаківська, транспортна розв'язка, Ензим, ЛМР

Читайте також:
Коментарі
avatar