Патрульні знайшли у Винниках викрадені номерні знаки з чотирьох авто
28.01.2020 19:12

Патрульні у Винниках знайшли викрадені номерні знаки з чотирьох автомобілів. Про це повідомляє "Гал-інфо", посилаючись на інформацію прес-службу Патрульної поліції Львівської області.

Зранку, 28 січня, надійшов виклик від стурбованого мешканця міста Винники, про крадіжку номерних знаків з його автомобіля "Skoda", біля дому, на вулиці Любич-Парахоняк.

Патрульні 3 батальйону зустрілися із засмученим заявником. Він бідкався, що тепер його робоча поїздка до міста Тернопіль зірвалася.

Старший лейтенант Борис Шапакідзе помітив на будинку камери відеонагляду, які охоплювали місце крадіжки. Переглянувши відео, поліцейські побачили, що близької 2-ї години ночі невідомий зняв номерний знак і попрямував за будинок.

Під час обстеження прилеглих територій, до патрульних підійшли власники ще трьох автомобілів: "Nissan", "Opel" та "Renault", які теж стали жертвами крадіжок номерних знаків цієї ж ночі.

Поліцейські знайшли номерні знаки неподалік будинку, заховані на дитячому майданчику та під дошками.

Власники залишилися задоволеними, а ось зловмисник, який так ретельно приклеював свій контакт на автомобілях, аби отримати викуп, залишився ні з чим.


Теги: номерні знаки, зловмисник, поліцейські, крадіжка
Останні новини:

Коментарі
avatar