Кабмін дозволив реєстрацію за електронними водійськими правами на внутрішні авіарейси та потяги
29.01.2020 15:33

Кабінет міністрів України підтримав впровадження експериментального проекту з використання електронного посвідчення водія через додаток «ДіЯ» під час реєстрації та оформлення на внутрішні авіарейси та потяги. Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій, - пише Zaxid.net.

«Сьогодні на засіданні уряду підтримали впровадження експерименту: під час подорожі поїздом, а також в аеропортах під час реєстрації та оформлення багажу на внутрішні авіарейси для посвідчення особи пасажира можна буде використовувати електронне посвідчення водія через додаток “ДіЯ”», – написав Криклій у Facebook у середу, 29 січня.

Нагадаємо, мобільний додаток «ДіЯ» з цифровими посвідченням водія та свідоцтвом про реєстрацію транспортного засобу стане доступним для українців з 30 січня 2020 року. В цьому додатку також можна буде отримати електронну версію свого внутрішнього та закордонного паспорта.


Теги: реєстрація, квиток, уряд, додаток Дія, електронне посвідчення, посвідчення водія, кабмін, документи, оформлення, кабінет міністрів

Читайте також:
Коментарі
avatar