Винниківчани долучились до звіту ЦБС
14.02.2020 12:14

Колектив мережі, яка складається із Центральної міської бібліотеки імені Лесі Українки та 22 бібліотек-філій для дорослих у Львові звітував про роботу за рік.

«Найперше, хочу подякувати вам, за те, що ви – бібліотекарі, зуміли у цьому вирі інтернетшвидкості, суцільної комп’ютеризації, влювити ці потреби суспільства. Вловити і повністю їх реалізувати. Тому, що те, що ви робите, я можу тільки, на прикладі і винниківської бібліотеки, і медіатеки бачити; і чую, що у ваших відділеннях робиться те саме, це неймовірні речі. У нас також в бібліотеці грають в шахи, співають і танцюють, є «Клуб 55+», і діти роблять дискотеки, і це насправді настільки жива структура – це серце Винник. Тому, зважаючи на такий заголовок сьогоднішньої зустрічі, я хочу подякувати і ще раз сказати, що бібліотека дає місту Винники надзвичайно великі ресурси людської здатності себе реалізувати. Тому велике вам спасибі, зокрема Ірині Олегівні, як керівниці нашої бібліотеки. Вітаю всіх з цим сьогоднішнім показником», – висловив слово вдячності заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

Принагідно, у переддень дарування книги, Богдан Шустер подарував керівникам бібліотеки книгу із циклу «Винниківська бібліотека» Катрі Гриневичевої «Шоломи в сонці».

Директор Любов Цяпало подякувала заступнику міського голови ВМР за співпрацю і вручила подяку «За те, що завжди чує, бачить і допомагає Бібліотеці-філії №34».

Джерело: https://vynnyky-rada.gov.ua/

Теги: бібліотека, Ірина Андрухів, Богдан Шустер

Читайте також:
Коментарі
avatar