Жодних повідомлень чи наказів про прийом на карантин госпіталь у Винниках не отримував
18.02.2020 19:04

Чутки в соцмережах про ймовірність використання Львівського обласного госпіталю інвалідів війни та репресованих імені Юрія Липи для карантину українців, вивезених з міста Ухань (Китай) спростовано. Про це повідомила прес-служба Винниківської міської ради.

Винниківська міськрада зв’язалась з Департаментом охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації і, за інформацією головного лікаря Львівського обласного госпіталю ветеранів війни та репресованих імені Юрія Липи Максима Прикупенка, на даний момент заклад працює у штатному режимі: на сьогоднішній день, на лікуванні перебувають 780 хворих, жодних повідомлень чи наказів про прийом на карантин госпіталь не отримував.

До слова, експерти наголошують, що для прийняття інфікованих пацієнтів мають бути вжиті відповідні додаткові заходи безпеки, залучене обладнання для дезінфекції, переобладнано приміщення для повної локалізації, проведено навчання персоналу, поставлено додаткове спеціальне обладнання та медикаменти. Подібних заходів у госпіталі не проводилось.

Попри це, варто наголосити, що у зв’язку з загрозою поширення коронавірусу, повинні бути проведені обстеження і оцінка усіх медичних закладів в Україні, а представниками влади підготовлені заходи реагування на потенційну загрозу.


Теги: Винники, госпіталь, коронавірус, інфекція, карантин

Читайте також:
Коментарі
avatar