Протести у Винниках розслідуватиме СБУ?
21.02.2020 09:37


Фото: Galnet

Більше 30 народних депутатів звернулися до голови Служби Безпеки України Івана Баканова, аби порушити кримінальну справу через протести проти приїзду у Винники евакуйованих з Китаю українців. У четвер, 19 лютого, місцеві мешканці перекривали в'їзд до місцевого госпіталю автомобільними шинами через ймовірність прибуття евакуйованих з Китаю. Попри те, що керівництво області повідомило, що на Львівщину евакуйованих не повезуть, люди майже добу протестували.

Заяву підписали 34 депутати, повідомляє Zaxid.net. У документі нардепи наголошують, що своїми діями мешканці Винників «загрожують громадському порядку» та «мають не лише моральний аспект (заклик залишити в небезпеці співгромадян), але й юридичну складову, оскільки підпадають під ознаки злочину передбаченого ст. 295 Кримінального кодексу України (заклики до вчинення дій, що загрожують громадському порядку)».

Відтак депутати просять СБУ порушити кримінальне провадження через події у Винниках.

«Просимо порушити кримінальне провадження, виявити та притягти до відповідальності осіб, які закликали до вчинення дій, що загрожують громадському порядку, перекривали трасу та блокували госпіталь з метою недопуску на територію України евакуйованих з міста Ухань громадян України», - йдеться у заяві.


Теги: госпіталь, коронавірус, Протест

Читайте також:
Коментарі
avatar