Володимир КВУРТ: Мій обов'язок – захищати мешканців Винник (ВІДЕО)
22.02.2020 21:07

Міський голова Винник Володимир Квурт заявив, що гарантуватиме безпеку винниківчан через протести у зв'язку з коронавірусом. Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці.

"Я міський голова, і мій обов'язок – гарантувати людям безпеку. Я буду з громадою Винників від початку і до кінця. Найголовнішим у цій ситуації є питання безпеки. Чи може госпіталь у Винниках приймати інфікованих? Ні. Госпіталь не може забезпечити лікування, ні технічно, ні медикаментозно. В інформаційному вакуумі ніхто не мав чіткої інформації ні про приліт літака, ні про координацію дій міського та обласних штабів. Що робила обласна влада для нормалізації цього стану? І тому я прошу Вас зрозуміти та не засуджувати у цій ситуації нікого: ні тих, хто протестував, ні тих, хто був у літаку" – наголосив Володимир Квурт.

Не варто засуджувати галичан, які не хочуть погоджуватися з тим сценарієм, який нав'язує влада! МОЗ не зробило жодних кроків, щоб підготувати Україну до боротьби з коронавірусом!" - сказав Володимир Квурт.

Нагадаємо, 19 лютого у Винниках мешканці міста заблокували в'їзд на територію госпіталю, боячись, що евакуйованих з Китаю українців привезуть у цей медзаклад. Того ж дня голова Львівської ОДА Максим Козицький видав доручення припинити симуляційне навчання у Винниківському госпіталі і не переводити пацієнтів в інші стаціонари.

За словами Володимира Квурта, який того ж дня обстежив приміщення лікарні, у госпіталі перебувало стаціонарно 610 пацієнтів, а ситуація стабілізувалася.


Теги: корона вірус, Протест, госпіталь, Володимир Квурт

Читайте також:
Коментарі
avatar