Міністр охорони здоров’я буде розбиратись із винниківськими лікарями-бунтарями
27.02.2020 13:29

Зоряна Скалецька

Міністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька заявила, що «буде розбиратися» з лікарями госпіталю у Винниках, які напередодні прильоту евакуйованих з Уханя вийшли «боронити» свій заклад. Про це повідомляє Львівський портал, осилаючисьна інформацію УП,

В інтерв’ю виданню Зоряна Скалецька зазначила, що обговорить події у Винниках із заступниками та керівниками департаменту і «розбереться» із поведінкою лікарів так, щоби ситуація у медзакладі змінилася.

Нагадаємо, 19 лютого, напередодні евакуації українців із Китаю, із госпіталю ветеранів війни та репресованих імені Ю. Липи у Винниках почали евакуйовувати пацієнтів. Це неабияк стривожило медиків шпиталю, а також місцевих мешканців, які вийшли протестувати. Люди підозрювали, що саме у цей медзаклад мають доставити евакуйованих із Уханя, де стався спалах коронавірусу.

Згодом у Львівській ОДА провели терміновий брифінг. Під час нього посадовці заявили, що не мають підтвердженої інформації про те, що в шпиталі поселять евакуйованих українців. Натомість вони казали, що на базі госпіталю відбувається симуляційне навчання готовності закладів охорони здоров’я до госпіталізації хворих із ГРВІ. У зв’язку з обуренням медиків і місцевих жителів такі навчання вирішили припинити.

Попри це кілька сотень мешканців Винників все одно прийшли з пікетом до госпіталю і навіть принесли зі собою шини.


Теги: госпіталь, МОЗ, коронавірус, Протест, лікарі, Зоряна Скалецька

Читайте також:
Коментарі
avatar