У Винниках недалеко від житлового будинку виявили артснаряд
06.03.2020 19:30

На Львівщині рятувальники продовжують знищувати застарілі боєприпаси. Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Львівській області

У четвер, 5 березня, о 12:25 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що під час прогулянки лісом на відстані 100 м від житлового будинку на вул. Галицькій у Винниках виявлено предмет ззовні схожий на боєприпас часів II Світової війни. Небезпечна знахідка ідентифікована рятувальниками, як 85 мм артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни. Цього ж дня снаряд було вилучено та знищено встановленим порядком.

Головне управління ДСНС України у Львівській області нагадує, що боєприпаси часів ІІ Світової війни, незважаючи на розміри та значний вік, вкрай небезпечні. Натрапити на них можна в різних місцях.

Рятувальники закликають громадян бути вкрай обережними у разі виявлення подібних предметів. Знайшовши боєприпас, ні в якому разі не торкайтеся його та не підпускайте до нього людей. Про знахідку необхідно терміново повідомити місцеві органи влади або Службу порятунку за номером «101».


Теги: ДСНС, пртснаряд

Читайте також:
Коментарі
avatar