У Винниках відкрилася IX Міжнародна конференція «Кава по-освітянськи з присмаком щастя»
11.03.2020 21:21

ГО «Школа мрій» на базі Винниківської санаторної школи-інтернат відкрила дводенну освітянську конференцію «Кава по-освітянськи з присмаком щастя».

У конференції беруть участь освітяни-представники українських шкіл, вишів, освітнього і культурного середовища, бізнес-тренери, управлінці і коуч тренери, а також міжнародні гості з Нідерландів та Польщі.

Відкрила конференцію засновниця ГО «Школа мрій», директор ВСШІ Лілія Свистович.

«Я надзвичайно рада, що сьогодні зібралися в залі небайдужі педагоги з усієї України. Я дякую вам за вашу небайдужість. Ми обрали теми щастя – це дуже складна і водночас дуже проста тема. Щастя у кожного своє, щастя з віком змінюється.

Щастя вам, і нехай хто шукає знайде його сьогодні і завтра тут, серед своїх колег, можливо з якимось новими ідеями і реалізаціями», – привітала з початком заходу Лілія Свистович.

В числі почесних гостей конференції виступили: український політик, народний депутат Верховної ради України VIII скликання, науковець, громадський діяч, кандидат економічних наук, професор кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності Інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» Оксана Юринець і заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

«Сьогодні Винники і наша школа-інтернат радо відчиняють двері для своїх друзів в рамках Міжнародної освітянської конференції. Кожен з вас сьогодні приїхав, прилетів, примчався, щоб поділитися чимось новим, що вдалось за цей рік зреалізувати у ваших установах, у ваших середовищах; поділитися добром і теплом зі своїми друзями.

Бажаю всім нам плідної роботи за цих два дні і нехай результат буде не менш плідним, і таким бажаним, і з присмаком щастя», – звернувся Богдан Шустер.

 

Конференція триватиме впродовж 11-12 березня. Підведення підсумків відбудеться завтра о 16:30 год.

Джерело: https://vynnyky-rada.gov.ua/

Теги: школа-інтернат, конференція, освітяни

Читайте також:
Коментарі
avatar