Біля Винник збудують сучасну гірськолижну трасу для дітей
15.03.2020 11:20

У Винниках у межах масштабного дитячо-юнацього комплексу Академія футболу зведуть і сучасну гірськолижну трасу, на якій зможуть тренуватися та розважатися діти.

Про це повідомляє ІА «Вголос» посилаючись на інформацію компанії, котра здійснює будівництво спортивного комплексу.

Так, на території колишнього Винниківського озера, котре було вкрай занедбаним, зараз проводять будівництво гірськолижного витягу та траси.

«Вже найближчим часом біля Львова буде своя гірськолижна траса, на якій тренуватимуться діти. Траса матиме 500 метрів. Незважаючи на те, що вона буде короткою діти матимуть можливість займатись гірськолижним спортом», – розповіли у Академії футболу.

Нагадаємо, загалом у Винниках зведуть 8 футбольних полів зі штучним і трав’яним покриттям, там же будуть спальні будинки, сучасний басейн та спортивно-реабілітаційний центр.

Президент футбольного клубу “Рух” та керівник Академії футболу Григорій Козловський раніше запевнив усіх, що відпочинкову зону у Винниках не лише збережуть, але й збільшать. А всі винниківчани матимуть безперешкодний доступ до сучасної і комфортної зони відпочинку.

Зазначимо, що будівництво Академії футболу це – перша вагома інвестиція у спортивну інфраструктуру Львівщини, починаючи з 2012 року, коли у Львові відбувалось «Євро».


Теги: Григорій Козловський, винниківське озеро, гірськолижна траса

Читайте також:
Коментарі
avatar