В Народному домі у Винниках тривають внутрішні ремонти
31.03.2020 17:24

На замовлення Винниківської міської ради продовжується ремонт стелі сцени та внутрішніх приміщень у Народному домі Винник. Про це повідомляє прес-служба ВМР.

«Упродовж попередніх років здійснено низку заходів щодо оновлення технічного ресурсу галузі культури, приведення у належний санітарний стан прилеглих територій, проведення капітальних та поточних ремонтів приміщень, - розповідає міський голова Винник Володимир Квурт. - Так, у Народному домі капітально відремонтовано покрівлю даху (вартість робіт 980 000 грн), після відновлення сцени та коридорних приміщень, проведено капітальний ремонт підлоги у концертній залі, стелі, влаштовано сучасне освітлення, проведено ремонт санвузлів, замінено вхідні двері, встановлено дашок, облаштовано вхід з пандусом, проведено поточний ремонт внутрішніх приміщень, а також встановлено і запущено автономну систему опалення.

Зараз ведуться роботи з ремонту стелі сцени та приміщень, які з точки зору спеціалістів потребували комплексного підходу. Також ми плануємо розробки проєкту благоустрою території Народного дому та фасаду будівлі».


Теги: народний дім
Останні новини:

Коментарі
avatar