Винники готуються до Великодня
31.03.2020 22:13

У Винниківській міській раді відбулась зустріч з духовенством міста щодо святкування Пасхи, роз’яснень чину поховань у місті та життя у часі карантину. Про це повідомляє прес-служба ВМР,

У зустрічі взяли участь отці місцевих храмів: о.Петро Панків, о.Василь Петрик, о.Володимир Клим’юк, о.Леон Саламон та о.Григорій Швед.

У зв’язку з продовженням карантину до 24 квітня, представники усіх християнських конфесій розробляють плани святкування одного з найбільших релігійних свят – Великодня.

Храми у Винниках будуть відчинені. Під час служінь у церкві, отці просять прихожан перебувати у масках та у кількості до 10 осіб. Літургії транслюватимуться назовні з використанням звукопідсилюючої апаратури та в он-лайн режимі.

Освячувати лозу у вербну неділю та святити паски й великодні страви на Пасху будуть лише надворі.

Враховуючи карантинні обмеження, духовенство вважає за доцільне, аби освячувати пасхальні кошики приходили парафіяни без дітей. Якщо хтось із мешканців почуває себе не добре – пасхальні свята радять зустріти дома з метою безпеки для себе і своїх близьких.

Проводити гаївки біля храмів та влаштовувати великодні забави у Винниках не будуть.

Додатково, ближче до свят, на сайті буде оприлюднено графік проведення святкових Літургій, а також графік роботи магазинів ритуальних послуг для придбання свічок та квітів.

Підсумовуючи зустріч, священнослужителі наголосили, що дотримання гігієни, правил поведінки під час карантину, повага до ближніх, спільна молитва – дозволять разом побороти поширення вірусу.


Теги: карантин, церква, Великдень

Читайте також:
Коментарі
avatar