Григорій Козловський вперше презентував Академію футболу (ВІДЕО)
22.04.2020 09:57

Львівський інвестор та депутат Львівської міської ради Григорій Козловський презентував Академію футболу, яку зводять у Винниках. Про це йдеться у його блозі “ОБА-НА”, пише Вголос.

“Читаю багато відгуків, дякую усім, хто мене підтримує. Звісно є декілька “піпоботіків” та “садоботіків”, а ми розуміємо, що вони були і це ті люди, які намагаються за гроші формувати вигідну комусь громадську думку. Але цього разу у вас нічого не вийде.

Я вам розкажу про себе: я виріс у небагатій родині, моя мати була пралею, яка тяжко працювала і довго залишалась на роботі, а ми з сестрою ходили їй допомагати. Батько був електриком, ходив на дві роботи. Вони важко працювали, щоб дати мені та сестрі можливість навчатися та виховали нас чесними людьми. Я у своєму житті зробив дуже багато, проте про це не говорив. Але зараз настав час розповісти.

Я все життя мріяв стати футболістом, але у мене не було такої можливості. Мій батько вважав, що це неперспективна спеціальність. І відтоді у мене з`явилась мрія: я пообіцяв собі збудувати таку Академію футболу, яку ця країна ще не бачила”, – пояснив Григорій Козловський.

Він розповів, що на навчання братимуть дітей з 5 років. Але житимуть в Академії діти з 10-11 років.

“Філософія нашої академії: у нас не буде спецкласів. Футболісти мають бути високоінтелектуальні люди і вони мають багато вчитися”, – пояснив Козловський.


Теги: Григорій Козловський, футбольна академія, винниківське озеро

Читайте також:
Коментарі
avatar