Вихованці школи мистецтв у Винниках – призери Міжнародного інтернет конкурсу вокалістів “ГОЛОС ПОРТАЛУ 2020”
24.04.2020 09:56

Вихованці ЛДШМ N9 (Школа мистецтв у Винниках) вибороли призові місця у Міжнародному інтернет конкурсі вокалістів “ГОЛОС ПОРТАЛУ 2020”, що проходив на сторінках сайту “Українські мінусовки”.

Як розповіла педагог Школи мистецтв у Винниках Наталія Воробей, впродовж двох тижнів велася запекла боротьба поміж учасниками різних областей України, а також представниками інших країн, зокрема Італії.

«Отож, у середній віковій категорії 1 місце отримала Перельот Марта, 2 місце –  Романюк Анна.(Викл. Воробей Н.В) У старшій віковій категорії 3 місце здобула випускниця ЛДШМ N9 – Артищук Дарина. У дорослій віковій категорії(чоловічий вокал) 3 місце посів випускник ЛДШМ – Кінах Роман. У дорослій віковій категорії(жіночий вокал) – особливою відзнакою нагородили теж нашу випускницю – Сокалюк Марію», – ділиться здобутками учнів п. Наталія.

Перемогу у дорослій віковій категорії( жіночий вокал) отримала сама викладачка ЛДШМ N9 Наталі Воробей.

Усіх переможців конкурсу чекають цінні призи та нагороди від партнерів даного заходу – найбільшого в Україні сайту музичних інструментів та обладнання www.tos.in.ua (Трембіта” та “Орфей”), студії звукозапису ZAБAVA RECORDS , а також оргкомітету порталу “Українські мінусовки”.

Міський голова Винник Володимир Квурт та виконавчий комітет ради щиро вітаю митців із творчими здобутками та бажають сил, віри і натхнення для подальших перемог у їхній творчості.

Джерело: https://vynnyky-rada.gov.ua/

Теги: призери, школа мистецтв, конкурс, Наталія Воробей
Останні новини:

Коментарі
avatar