Піпа зібрала винниківчан і втекла, бо підтримали не її, а Козловського (ВІДЕО)
03.05.2020 08:31

Народна депутатка від “Голосу” Наталія Піпа підбурила мешканців міста Винники на протест проти спорудження дитячо-юнацького спортивного табору на місцевому озері. Громада зібралася, проте в результаті підтримала не депутатку, а мецената цього будівництва — Григорія Козловського. Після цього Піпа втекла з місця зустрічі.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу НТА, пише Вголос.

У суботу, 2 травня, мешканці Винник зібралися на зустріч поблизу Винниківського озера, де вже два роки триває будівництво дитячого табору. Прийти туди громаду напередодні закликала депутатка Наталія Піпа, яка намагається заблокувати будівництво. Поспілкуватися з місцевими мешканцями вирішив і меценат проекту, депутат ЛМР Григорій Козловський. Винниківчани висловили Козловському свої побоювання щодо будівництва та в результаті дійшли із ним згоди.

Аж під кінець зустрічі на білому бусі “Мерседес” приїхала і сама народна обраниця Наталя Піпа. До громади, яку вона сама й скликала, депутатка не вийшла. А побачивши на місці Козловського — почала тікати. Втім, депутат встиг увімкнути камеру та записати на відео розмову з Піпою.

Козловський запросив Піпу зустрітися з місцевими мешканцями та оглянути будівництво. Депутатка ж у відповідь заявила, що має невідкладні справи, та пригрозила бізнесменові правоохоронними органами.


Теги: футбольна академія, Григорій Козловський, винниківське озеро, Наталія Піпа

Читайте також:
Коментарі
avatar