Ігор ТИМЕЦЬ: «Для чого йти в найми до Львова?»
31.05.2020 19:59

Ігор Тимець

У середу, 27 травня, на своєму засіданні Кабінет міністрів України розглянув і затвердив перспективний план формування територіальних громад у Львівській області, який подала Львівська обласна державна адмінстрація. Згідно затвердженого плану до складу Львівської ОТГ увійшла і громада міста Винники. Якщо сказати коротко уряд просто ліквідував місто.

Таке рішення уряду викликало масове обурення серед винниківчан.

Свою позицію до цієї події висловив на своїй сторінці у Facebook директор Історико-краєзнавчого музею м.Винники Ігор Тимець.

«Сьогодні багато небайдужих мешканці задають питання як нам бути...

Дякую за питання. Давайте почнемо з того, що такі міста супутники як Винники є непоодинокі й не лише в Україні. Біля Парижу десятки таких міст і вони для проживання комфортніші ніж мегаполіси. В них є своя аура, звичаї і традиції.

За багатолітню історію Винники не були навіть приміським селом, а завжди були окремим містом.З економічної точки зору Винники входять в п'ятірку найприбутковіших малих міст Львівщини. Сьогодні Львів забирає ряд податків, акцизних платежів, а віддає лише частину і при цьому стверджує: "Ну ми ж Вас утримуємо". Це нагадує слова росіян, що ми Вас визволили в 1939 році, при цьому постає питання "...а ми Вас просили?".

Тепер давайте глянемо на інтереси Львова - землі у Винниках практично немає, але є великі платники податків: тютюнова ф-ка, госпіталь, незабаром - "Академія футболу" і ще пару добрих десятків платників.

Що до мінусів і причин чому громада міста не хоче бути в його складі. Ми всі їздимо через Кривчиці, які теж колись були окремим селом так як Сихів, Личаків, Збоїська та ін. Сьогодні інфраструктура Кривчиць, їх дороги є гірші самого бідного села, про це розповідають їхні мешканці.

Для Львова цікаві тільки землі під забудову, ну і де які очисні та сміттєпереробні заводи всадити.

Я цього не бажаю Винникам, я народився в цьому місті і працюю, тут живуть мої діти. І я не хочу бути "загуменьками" Львова, а на те воно виглядає.

Винники самодостатнє місто, тож ми можемо самі вирішувати свою долю. За останні роки місто змінилося в кращу сторону - відремонтовано школи, садки, дороги і сквери, облаштовано чудові площі яких сьогодні немає навіть у Львові. То ж для чого йти в найми?», - пише Ігор Тимець.

Фото: https://photo-lviv.in.ua/

Теги: ігор тимець, ОТГ
Останні новини:

Коментарі
avatar