Двоє депутатів із Винниківської міськради хочуть вийти із партії «Самопоміч» (ВІДЕО)
04.06.2020 14:27

Сьогодні, 4 червня, про намір вийти з фракції «Самопоміч» у Винниківській міській раді оголосили одразу двоє депутатів Тарас Дмитерко та Надія Жигало.

Під час пленарного засідання голова фракції «Самопомочі» Тарас Дмитерко склав свої повноваження. Разом з ним із фракції вийшла депутатка Надія Жигало. Обоє обранців стали позафракційними.

Виступаючи із трибуни, Тарас Дмитерко зазначив, що складає свої повноваження через насильницьке приєднання Винників до Львова, яке пролобіював засновник “Самопомочі” Андрій Садовий і з яким не погоджуються мешканці міста.

“Фракція «Самопомочі» майже рік не виконувала свої обов’язки. Думки щодо багатьох питань розходяться. І, враховуючи численні звернення, відгуки мешканців міста Винники щодо ситуації, яка склалася із приєднанням Винників до Львова, внаслідок якої місто втрачає своє існування, я і Надія Жигало, як корінні мешканці Винник, не можемо перебувати у фракції «Самопоміч». Ми мусимо відстоювати інтереси нашого міста і наших громадян”, – зазначив Тарас Дмитерко.

Джерело: https://vgolos.com.ua/

Теги: Самопоміч, Тарас Дмитерко, Надія Жигало, міська рада, Сесія
Останні новини:

Коментарі
avatar