У Винниках відбудеться презентація мандрівної виставки «Franko from A to Z»
17.06.2020 10:14

У п'ятницю, 19 червня, о 12:00, у рамках співпраці Дому Івана Франка з Винниківською Міською Радою та Історико-краєзнавчим музеєм м. Винники, на території ЗСШ №47 (вул. Галицька, 54, Винники), відбудеться презентація мандрівної виставки "Franko from A to Z", що в цікавій візуально-просторовій формі розповідає про життя і творчість Івана Франка.

Виставку створено за підтримки Український культурний фонд. Минулоріч вона побувала в чотирьох країнах Європи: Угорщині, Австрії, Хорватії та Словенії, – а також була презентована у Львові, в Домі Франка, та Тернополі на книгофесті «Подоляни». Тепер лабіринт продовжує свої мандри Україною.

Уперше в Україні книжка стала 3D об'єктом!

Абетка-енциклопедія «Франко від А до Я» (Видавництво Старого Лева) – справжній бестселер, найкраща пізнавальна книжка 2016 року – втілена у 3D форматі. Цей авторський проект франкознавців Богдана Тихолоза та Наталії Тихолоз у художньому оформленні творчої майстерні «Аґрафка» перетворився на мобільну виставку «Franko from A to Z», яка розповідає про генія української культури Івана Франка європейськими мовами та сучасними візуальними засобами.

Проект «Franko from A to Z» – це інтерактивна англомовна виставка-лабіринт, яка за принципом абетки презентує культову постать Івана Франка, Львів як місто літератури та знакові феномени української культури для широкого загалу європейської спільноти.

Виставка-лабіринт супроводжується англомовними та німецькомовними каталогами, екскурсіями, публічними лекціями про творчу спадщину та постать Івана Франка в контексті міжкультурного діалогу між країнами-сусідами.


Теги: Богдан Тихолоз, виставка, Іван Франко, СЗШ 47

Читайте також:
Коментарі
avatar