У Винниках презентували інтерактивну виставку-лабіринт «Franko from A to Z» (ВІДЕО)
20.06.2020 08:47

Почесний громадянин Винник Богдан Тихолоз у співавторстві з дружиною Наталею Тихолоз показали у Винниках інтерактивну виставку-лабіринт Franko from A to Z – проєкт Львівського національного літературно-меморіального музею Івана Франка на території СЗШ №47.

На брукованій площі перед школою у Винниках вперше провели публічний захід-відкриття – презентацію мобільної виставки Franko from A to Z розміром 12,5 м на 6,5 м, відтвореної на основі абетки-енциклопедії «Франко від А до Я», виданої 2016 року у «Видавництві Старого Лева»:

«Зважаючи на виклики часу, якщо люди не можуть прийти до музею, то музей йде до людей. Цей проєкт дає змогу удоступнити постать нашого видатного українця, видатного європейця Івана Франка всім охочим, всім зацікавленим у доступній, веселій, ненав’язливій, позитивній, оригінальній сучасній формі. Проєкт мандрівний, почався він з книжки “Франко від А до Я”, яка виглядала точно так само, але українською мовою, і сьогодні він повернувся додому. Це лабіринт, бо кожна видатна людина – це лабіринт, це загадка, і у ньому потрібно знайти вихід по коридорах з цікавинками», – розповів директор Львівського національного літературно-меморіального музею Івана Франка (#ДомуФранка) Богдан Тихолоз.

Джерело: https://vynnyky-rada.gov.ua/

Теги: СЗШ№47, виставка, Іван Франко, Богдан Тихолоз
Останні новини:

Коментарі
avatar