В ОБСЄ стурбовані порушенням прав громадян міста Винники
26.06.2020 16:54

Спостерігачі ОБСЄ заявили про стурбованість порушенням прав громадян міста Винники

Про це заявив спостерігач Спеціальної моніторингової місії в Україні ОБСЄ в он-лайн конференції з міським головою Винник Володимиром Квуртом, повідомляє прес-служба Винниківської міської ради.

Володимир Квурт спілкувався із спостерігачами Спеціальної моніторингової місії в Україні ОБСЄ в режимі он-лайн конференції, зважаючи на карантинні обмеження.

Спостерігачі Спеціальної моніторингової місії в Україні ОБСЄ обговорили адмінреформу, а саме ситуацію щодо входу до складу Львівської ОТГ міста Винники, за умови якого місто втрачає свою самобутність і управління територією, де мешкає майже 22 тисячі мешканців.

В свою чергу Іван Дудак, спостерігач ОБСЄ, висловив міському голові Винник свою підтримку та запевнив, що в ОБСЄ стурбовані виникнувшою ситуацією і порушенням Закону України та Європейської хартії місцевого самоврядування та скеруванням офіційних звернень до уряду.

Також ОБСЄ продовжить моніторинг ситуації розгляду питання в судах.

В межах зустрічі обговорено питання: питання про поліцію й охорону правопорядку, стан системи охорони здоров’я та коронавірус у місті, як у Винниках допомагають учасникам АТО, про домашнє насильство, про переселенців та церковні конфесії у місті, час відкриття та перспективи Академії футболу у м.Винники.


Теги: он-лайн конференція, Володимир Квурт, ОБСЄ, міська рада, Іван Дудак
Останні новини:

Коментарі
avatar