Володимир Квурт: «Львів проігнорував позицію приміських громад»
31.07.2020 10:05

Міський голова Винник Володимир Квурт в етері народного толк-шоу "Говорить Великий Львів" розповів про ситуацію з судовими позовами щодо створення Львівської ОТГ.

У вересні Київський окружний адміністративний суд розпочне розглядати законність рішення Кабміну щодо утворення Львівської ОТГ. На наше переконання, уряд порушив методологію та рекомендації Верховної Ради України, грубо знехтував право громади самій визначати своє майбутнє.

Наші звернення до влади щодо перегляду цього рішення нічого не дали. Натомість в пресі з'явилась інформація про перемовини міського голови Львова Садового та президента Зеленського, після яких і пішло доручення створити Львівську ОТГ у нинішньому варіанті. Це злочин, який вчинив міський голова Львова Садовий, і який підтримав президент України своїм втручанням у виконавчу гілку влади. Президент повинен захищати Конституцію, але Основний Закон у цьому випадку грубо порушили.

Сподіваюсь, що в звернення народних депутатів з вимогою перегляду рішення про створення Львівської ОТГ потрапить до Конституційного суду України, де й встановлять всі ці порушення найвищого закону України, а також Європейської хартії місцевого самоврядування.

Децентралізація мала б покращити життя кожного, дозволила б самостійно працювати на своїй землі та планувати своє майбутнє. Але таку можливість у приміських громад забрали. Винники були партнерами Львова, і ця співпраця мала би розвиватись у форматі агломерації Великий Львів. Та Львів проігнорував позицію приміських громад, міських голів та очільників селищ. Влада Львова вчинила нечесно і, як на мене, нанесла велику шкоду самому місту, приміським територіям, і найголовніше – майбутньому відносин цих територій зі Львовом.


Теги: агломерація, толк-шоу, Великий Львів, ОТГ, Володимир Квурт
Останні новини:

Коментарі
avatar