У Винниківському госпіталі відновлюють роботу деякі відділення
12.08.2020 13:20

З 17 серпня Львівський обласний госпіталь інвалідів воєн та репресованих імені Юрія Липи у Винниках частково повертається до звичного режиму роботи. Зокрема, відновлять роботу відділення кістково-гнійної хірургії, 1-го ортопедичного, 2-го ортопедичного, хірургічного, урологічного та  отоларингологічного відділень.

Про це повідомив директор департаменту охорони здоров’я Орест Чемерис, - пише Galinfo.

"Вказані відділення підготують для надання невідкладних і термінових заходів з надання хірургічної допомоги,  якщо внаслідок їх перенесення чи відтермінування існує значний ризик для життя або здоров’я пацієнтів. Госпіталізацію пацієнтів здійснюватимуть при наявності ІФА або ПЛР обстежень", - зазначив Орест Чемерис.

Це, насамперед, стосується надання кваліфікованої хірургічної допомоги учасникам,  інвалідам антитерористичної операції АТО/ООС, ветеранам війн, інвалідам війн, учасникам бойових дій, членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війн та прирівняним до них категорій населення, репресованим, учасникам війн, ліквідаторам аварії на ЧАЕС, дітям війни, учасникам Революції Гідності.

За словами Ореста Чемериса, в установі проведуть розмежування на зелену та червону (для пацієнтів з COVID-19) зони з дотриманням всіх санітарно-епідеміологічних норм, аби вберегти пацієнтів та медичний персонал від небезпечних контактів. Для госпіталізації вищевказаної категорії пацієнтів розгорнуть додаткове (зелене) приймальне відділення, палати інтенсивної терапії в операційному відділенні та профільних хірургічних відділеннях.

Фото: http://plus.lviv.ua/

Теги: госпіталь, режим роботи, ІФА, ПЛР, COVID-19, Орест Чемерис

Читайте також:
Коментарі
avatar