У Винниках відбудеться презентація роману Ярини Каторож «Батьківщина»
20.08.2020 12:10

У неділю, 23 серпня, рамках заходу "Вулична кав'ярня" на подвір'ї бібліотеки для дорослих у Винниках (вул. Галицька, 47) відбудуться одразу кілька подій: перша презентація роману "Батьківщина" Ярини Каторож, а також відео-екскурсія Винниками з її робіт. Вхід вільний, оскільки захід відбудеться на свіжому повітрі з дотриманням усіх карантинних правил.

Як повідомили у прес-службі Винниківської міської ради, крім зазначених подій, гостей чекатиме ще дуже незабутнє шоу, яке організотари поки тримають в таємниці, та виставка робіт авторки.

Ярина Каторож - винниківська письменниця та художниця. Її дебютний роман "Алхімія свободи" здобув перемогу на "Коронації слова" в номінації "Сучасне українське фентезі" від Дари Корній і Тали Владмирової, а у 2018 році авторка стала лавреаткою премії від Європейської спільноти наукової фантастики The Chrysalis Awards, як найкращий молодий автор.

"Батьківщина" (2020) є заключною частиною фентезійної трилогії "Палімпсест" ("Стожар (2017), "Альянс" (2018)). Цей роман є фіналом великої історії, що відбулася у світі, де упродовж століть право на життя визначалося походженням і силою, а холодні розум та зброя були значно вигіднішими союзниками, ніж людяність та любов. У світі, де одного дня раптово з'явилась молода Стожар і принесла можливість обирати: а куди ж прямувати тепер - у напрямку, який тисячоліттями визначала жорстока імперія, чи туди, де жодні умовності не матимуть сенсу. Додому. Хай навіть шляхом складнішим за усі, які раніше пролягали світом Патрії й Циркути. Хай навіть дім цей виявиться на одній землі і буде однією Батьківщиною для стількох теперішніх (чи колишніх) ворогів. Хай навіть дім цей ще потрібно здобути.

Події "Батьківщини" обіцяють бути карколомними і масштабними, але однаково в їхньому центрі залишатимуться звичайні люди й те, який вони робитимуть вибір. Не завжди правильний і не завжди легкий - і цього разу Анні з Ханною та іншим героям буде ще складніше не збитися на мавці, ніж зазвичай. І не лише тому, що страшно не дійти до фіналу або спинитися на півдорозі. Страшно ще ц не завжди розуміти, поруч із ким ти йдеш, і чи справді найбільшою загрозою залишаються вороги зовнішні.

В кожній історії завжди можна пошукати ще щось незриме на перший погляд. Але коли мова про палімпсест, писаний магією й пригодами, приховане може справді здивувати!


Теги: книга, роман, бібліотека, презентація, Ярина Каторож
Останні новини:

Коментарі
avatar