У Винниках привітали рятувальників з професійним святом (ВІДЕО)
17.09.2020 16:31

17-го вересня в Україні щорічно відзначається День рятувальника.

День рятувальника – це професійне свято працівників усіх аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони та інших спеціальних формувань.

У цей день у Винниках надзвичайників привітали представники влади міста – заступники міського голови Винник Богдан Шустер і Павло Венгринович, керівництво 61 ДПРЧ. Професіоналам своєї справи вручили грамоти, квіти та професійний інвентар для частини.

З привітальними словами до винниківських рятувальників звернувся заступники міського голови Винник Богдан Шустер:

"Шановні рятівники! Щиро вітаю вас з вашим професійним святом! Це свято людей, які щодня стоять на захисті населення та територій від пожеж, наслідків стихійних лих, виробничих аварій та катастроф.

Сьогодні працівники 61 ДПРЧ м. Винники гідно виконують поставлені державою завдання. Приклади вашої відваги та рішучості, виявлені під час виконання службових обов’язків, свідчать про те, що в строю ДСНС об’єднані сильні духом, загартовані часом і випробуваннями сміливі та мужні люди.

Висловлюю щиру вдячність усім рятувальникам за врятовані життя, самовідданість та самопожертву під час виконання службового обов’язку.

Бажаю усім Вам доброго здоров’я, щастя та благополуччя. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим, сонячним та дарує радість життєвих перемог!"


Теги: 61 ДПРЧ. День рятувальника, міська рада
Останні новини:

Коментарі
avatar