Молодіжка «Руху» дебютує з нічиєї (ВІДЕО)
19.09.2020 18:14

Молодіжна команда львівського «Руху» у дебютному для себе матчі Чемпіонату України U21 розписала мирову з ковалівським «Колосом» - 1:1.

На історичний для команди матч футболістів з капітанською пов’язкою на поле стадіону у Винниках вивів Ростислав Русин. Крім нього, у стартовому складі «жовто-чорних» вийшли ще троє гравців основної команди - Іван Калюжний, Ігор Бойчук та Святослав Козловський. Переглянути молодь «Руху» у дії прийшов і головний тренер основної команди Іван Федик.

Вже на 15-ій хвилині вивести свою команду вперед міг Рудюк. На перший удар Володимира зреагував кіпер, а на добиванні «рухівець» влучив у поперечку. Згодом вже Бойчук опинився на позиції центрфорварда, але пробив повз ворота. Всередині тайму слаломний прохід Русина ледь не завершився взяттям воріт, але Ростислава підвела точність.

Історичний гол молодіжки «Руху» на двох організували Козловський та Русин. Святослав віддав, а Русин точно пробив з лівої - 1:0 на користь львів’ян! Зусиллями Калюжного та Бойчука господарі могли збільшувати перевагу, натомість прогавили контратаку суперників і пропустили - Данфа прорвався флангом і пробив точно в кут - 1:1! Щоправда, одразу після того Козловський міг знову виводити свою команду вперед, але після класного паса Рудюка влучив у воротаря.

Друга половина зустрічі була не такою багатою на моменти, щоправда, ближчими, аби забити, були саме господарі. Чого лише вартий момент Рудюка, якого на ударну позицію вивів Овчаренко! На жаль, Володимир пробив поруч зі стійкою. У підсумку, нічия 1:1  у дебютному для «рухівців» матчі у чемпіонаті U-21.

Олексій Годін, головний тренер ФК "Рух" U-21: «Якщо брати до уваги той факт, що це була перша гра і ми за такий короткий термін більш-менш укомплектувалися, то, вважаю, зіграли досить непогано. Важливо, що сьогодні взяли участь в матчі футболісти з першої команди. Вони допомогли зв’язати гру. У першому таймі ми могли перемагати з рахунок 2:0, а можливо й більше. Так, біля наших воріт також були моменти, але це футбол. Якщо проаналізувати другий тайм, то було помітно, що хлопці вже втомилися. Попри це, у нас були моменти. Могли забивати. Був відкритий футбол. У гравців наразі різний рівень підготовки. Хтось міг зіграти шістдесят хвилин, а хтось і всі дев’яносто. Гравці з основного складу додали впевненості молодим хлопцям. Велике їм дякую, адже Ростислав Русин забив гол, а Святослав Козловський віддав гольову передачу. Святослав міг забивати й другий гол. Якби це сталося, то ще невідомо, якби завершилася гра. В «Колоса» – хороші дублери. Помітно, що це зіграна команда. У їхніх діях є логіка. Надіяюся до наступної гри у нашій команді прибавиться футболістів».

Чемпіонат України. U-21. «Рух» (Львів) - «Колос» (Ковалівка)  1:1 (1:1)

Субота, 19 вересня. Винники, стадіон ім. Б. Маркевича.

Голи: Русин, 26 - Данфа, 36

«Рух» (U-21): Бабічин, Глібко, Ясніцький, Лень, Бойчук І., Калюжний, Літвіненко, Русин (Волков, 62), Рудюк, Овчаренко, Козловський (Непейпієв, 65).