«Рух» мінімально поступився «Колосу» у першому домашньому матчі у Прем'єр-лізі (ВІДЕО)
20.09.2020 21:53

Дебютному домашньому матчу «Руху» в УПЛ передувала символічна церемонія. Король Данило у супроводі лицарів з «жовто-чорними» смолоскипами передав капітану «Руху» Ігорю Дуцю хоругву з гербом Львова. Цей жест якнайкраще мав символізувати довіру оборони міста Лева новим воїнам, воїнам, які дадуть бій вже на футбольному полі. Бій супернику «рухівці» дали, щоправда, потішити вболівальників позитивним результатом у підсумку не змогли.

У грі проти «Колоса» з перших хвилин дебютували одразу три новачки «жовто-чорних». Усі захисники - Вадим Парамонов, Мілош Стаменковіч та Ерік Гліха. Щоправда, старт зустрічі вдалим для «Руху» не став: вже на 4-ій хвилині Бандура був змушений витягувати зі своєї сітки м’яча після удару Морозка. Той таки Морозко засмутив нашого кіпера і всередині першого тайму - виграв боротьбу на другому поверсі у Стаменковіча та влучно пробив головою.

Активність флангових гравців не дала «Руху» бажаного результату - «Колос» грамотно оборонявся, відтак, до гострих епізодів біля воріт Волинця не доходило. За винятком напівмоментів у Копини та Мисика після розіграшу стандартів. Суперник не форсував подій на полі, але міг забивати втретє ще до перерви -  дивом не влучив у рамку із забійної позиції Селезньов.

Попри вперті намагання «рухівців» у другому таймі скоротити відставання в рахунку не вдавалось аж до кінця зустрічі. З-за меж штрафного цілив у дальню дев’ятку Мисик, але його удару забракло точності. Загрожував воротам «Колоса» і Климчук, але пробив вище. І лише під завісу матчу гості не за правилами зіграли у власному штрафному, і «Рух» отримав право пробити 11-тиметровий. Удар Кондракова з позначки Волинець парирував, але був безсилим, коли вчасно на добиванні зіграв Русин.

Зрештою, це не врятувало «жовто-чорних» від поразки у першому домашнього матчі в УПЛ - 2:1 на користь «Колоса». А вже найближчої середи на підопічних Івана Федика чекає іспит чемпіоном України - донецьким «Шахтарем».

Чемпіонат України. Favbet Ліга. 3 тур. «Рух» (Львів) - «Колос» (Ковалівка)  1:2 (0:2).

20 березня 2020 року. Львів, стадіон «Арена Львів».

Голи: Русин, 90+5 (пен.) - Морозко, 4, 20.

Попередження: Стаменковіч, 29, Заставний, 62, Кухаревич, 90+5.

«Рух» (Львів): Бандура, Гліха, Парамонов, Дуць (Кухарук, 46), Стаменковіч, Заставний, Мартинюк, Копина (Русин, 89), Мисик (Кондраков, 72), Ернест (Климчук, 46), Кухаревич.

Запасні: Мисак, Білий, Брікнер, Бойчук І., Калюжний.