Дорогу зі Львова до Винник відкрили для проїзду у реверсному режимі
17.11.2020 17:01

У вівторок, 17 листопада, у Львові частково відкрили для автомобілів вулицю Личаківську (від вул. Букової до межі міста) . На дорозі влаштували реверсний рух, оскільки ремонтні роботи продовжуються. Про це повідомляє Zaxid.net.

Згідно з проектом, на виконання ремонту останньої частини вул. Личаківської передбачалося 12 місяців. Однак підрядник знайшов можливість оптимізувати роботи, і планували все зробити до кінця вересня. Попри це роботи затягнулись через проблеми з колектором. Підрядна компанія «Автомагістраль-Південь» проклала 900 метрів дощової та побутової каналізації. Окрім того, підрядник проклав електролінії, замінив ділянки газопроводу.

Наразі дорожники відкрили лише одну смугу вул. Личаківської і влаштували на дорозі реверсний рух, оскільки ремонтні роботи ще тривають. За проектом, на вул. Личаківській ще мають облаштувати тротуари, бордюри, нові зупинки для громадського транспорту.

Роботи з ремонту вулиці виконує ТзОВ «Автомагістраль-Південь» на замовлення «Львівавтодору». Загальна вартість виконання робіт — 160,3 млн грн.


Теги: ремонт дороги, Львів-Винники, вулиця Личаківська
Останні новини:

Коментарі
avatar