В госпіталі у Винниках спростували інформацію про вибух (ВІДЕО)
21.11.2020 18:25

Причиною поломки в госпіталі у Винниках стала тріснута пластина, а не вибух кисневого балона. Про це повідомили у Львівському обласному госпіталі ветеранів війн та репресованих ім. Юрія Липи.

Як зазначається, 20 листопада, о 22:05 у КНП ЛОР “Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім. Ю.Липи” вийшла з ладу системи кисневого постачання. Причиною поломки була тріснута пластина, а не вибух.

У лікарні зазначили, що на місці позаштатної ситуації працювало 16 бригад екстреної медичної допомоги, забезпечених киснем та апаратами ШВЛ. Відбулася евакуація кисневозалежних пацієнтів в обласні та міські заклади охорони здоров’я Львова, серед яких 11 перебували на штучній вентиляції легень.

На місці події також працював штаб з надзвичайних ситуацій, до складу якого увійшли керівництво облдержадміністрації, департаменту охорони здоров’я ЛОДА, госпіталю, обласного центру екстреної медичної допомоги.

Львівська територіальна організація політичної партії «Європейська Солідарність» виступила з заявою про неправдиву інформацію, опубліковану міським головою Львова Андрієм Садовим.

ЗАЯВА

Львівської територіальної організації політичної партії «Європейська Солідарність»

Вчора міський голова Львова Андрій Садовий на своїй сторінці у соцмережах повідомив про вибух кисневої станції у Львівському обласному госпіталі ветеранів війн та репресованих ім. Ю. Липи, що знаходиться у Винниках. Цю інформацію поширила пресслужба Львівської міської ради, а також сімейні ЗМІ Андрія Садового.

Проте за офіційною інформацією госпіталю – жодного вибуху не було.

«20 листопада о 22:05 вийшла з ладу система кисневого постачання. Причиною поломки стала тріснута пластина. Потерпілих осіб серед пацієнтів і персоналу не було. Для підтримки хворих на коронавірус пацієнтів до місця події виїхало 16 бригад ЕМД, забезпечених киснем та апаратами ШВЛ. Станом на 00.25 год. 21.11.2020 року подача кисню відновлена, евакуацію пацієнтів було припинено. Всього з госпіталю евакуйований 21 пацієнт, серед яких 3 на ШВЛ. Госпіталь продовжив роботу в штатному режимі» – йдеться в заяві Львівського обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих ім. Ю. Липи.

«Європейська Солідарність» засуджує таку поведінку міського голови Львова та підлеглих йому структур.

«Європейська Солідарність» вважає, що такі дії Андрія Садового є безвідповідальними та злочинними, а також особливо небезпечними у час розпалу пандемії коронавірусу, коли влада повинна демонструвати особливу відповідальність і не сіяти панічних настроїв.

Віталій Корецький,

керівник секретаріату Львівської

територіальної організації партії

«Європейська Солідарність»


Теги: госпіталь, вибух
Останні новини:

Коментарі
avatar