У Винниках розгорнуто систему вуличного відеоспостереження
09.12.2020 12:25

Безпечне місто – у Винниках розгорнуто систему вуличного відеоспостереження. Про це повідомляють на сторінці «Винники. Інститут активної громади» у Facebook.

Проект реалізовано за сприяння Львівської облради, Винниківської міськради та за ініціативи ГО «Інститут активної громади» (Остап Готь) і Громадського формування охорони громадського порядку «Нескорені» (Віталій Кобрин)

Головна мета мікропроекту «Придбання обладнання для системи відеоспостереження у м. Винники» - це   упередження та зменшення різного роду правопорушень щодо громадян, приватного чи комунального майна, координації зусиль місцевої влади і правоохоронних органів щодо оперативного реагування на протиправні дії у Винниках.

Цей мікропроект став переможцем конкурсу проектів місцевих ініціатив Львівської обласної ради у 2020р. – посів 2-ге місце серед усіх проектів заявлених за напрямком «Безпека».

Бюджет проекту спільнокоштом склав – 270 тис. грн.

З яких:
  1. Львівська обласна рада – 135,0 тис. грн.
  2. Винниківська міськрада – 65,0 тис. грн.
  3. ГО «Інститут активної громади» - 70,0 тис. грн.

За підсумками виконання мікропроекту:
  1. Комутовано оптоволоконну мережу від центру міста до всіх заїздів/виїздів міста Винники
  2. Встановлено – 18 відеокамер (17 оглядових і 1 аналітичну), відеокамери можуть працювати в автономному режимі при перебоями електроживлення до 2 діб.
  3. Розгорнуто центр моніторингу (робоче місце оператора)  – ноутбук і 2 монітори з доступ до он-лайн трансляції і архівів.
  4. Розгорнуто центр архівування інформації – 1 реєстратор із обсягом пам’яті на дисках 18Тб

Технічна реалізація проекту – ТОВ «Комкор Сервіс».

Загалом протягом 2019-2020р. у місті додатково встановлено 47 відеокамер , які охоплюють ключові перехрестя міста, соціально-культурні об’єкти, місця масового скупчення людей, громадські простори.

У 2021р. за сприяння Львівської міськради в рамках конкурсу проектів Громадського бюджету у Винниках очікується встановлення ще 3 аналітичні відеокамери на магістральних вулицях з метою якісної фіксації безпеки руху транзитним автотранспортом через місто.

Вже ближчим часом планується інтеграція системи відеоспостереження м. Винники до систем вуличного відеоспостереження управління безпеки Львівської міської ради та  національної поліції.

Очікується, що розгорнута система вуличного відеоспостереження у місті – стане сильним інструментом профілактики протиправної діяльності, допоможе оперативно реагувати правоохоронним органам на вчинені правопорушення і позаштатні ситуацій.

Наявність такої системи сприятиме зменшенню кількості правопорушень, змінить на краще ситуацію із розкриттям вчинених правопорушень і злочинів, покращить комфорт і безпеку мешканців Винник.


Теги: міська рада, відеоспостереження, Остап Готь, Віталій Кобрин
Останні новини:

Коментарі
avatar