Винниківська ялинка посіла ІІ місце у конкурсі «Найкраща ялинка Львівщини-2021»
02.02.2021 20:54

З 26 грудня 2020 року по 1 лютого 2021 року проходив конкурс “Найкраща ялинка Львівщини – 2021”, який вже другий рік поспіль організовує інтернет-портал Твоя Львівщина. Цьогоріч участь у конкурсі взяли 40 новорічних красунь з усіх куточків Львівської області, серед них і головна ялинка м. Винники.

Винниківська ялинка, крок за кроком здобуваючи перемоги, зуміла пробитися до фіналу, куди також потрапили головні ялинки зі Стрия та Добротвора. Фінальне голосування конкурсу розпочалось о 9:00 год 30 січня і тривало дві доби. В результаті найбільше прихильників виявилось у головної ялинка з м. Стрий – 11251 голос (45,8%), Винниківська красуня посіла друге місце – 7146 голосів (29,1%), а третє дісталось ялинці з смт Добротвір – 6252 голоси (25,1%).

Загалом фінал охопив понад 300 тисяч користувачів Facebook, а за всі ялинки у вирішальному голосуванні було віддано 24 549 голосів.


Підсумок фінального голосування

Яким був шлях Винниківської ялинки впродовж всього конкурсу

Головна ялинка міста Винники розпочала змагання з попереднього раунду, у якому набрала 8876 голосів. Завдяки такому високому результату ялинка з мальовничого міста під Львовом забезпечила собі місце в основній частині конкурсу, а саме 1/16 фіналу. Далі були 1/8 фіналу, 1/4 фіналу, півфінал і фінал.

В 1/16 фіналу їй протистояла ялинка міста Броди. Це було одне з найцікавіших протистоянь на цій стадії. За підсумками двох діб голосування Винниківська красуня таки здолала суперницю, набравши 4111 голос (53,7%) проти 3544 голосів (46,3%) за Бродівську.

В 1/8 фіналу на Винниківську ялинку чекала Дрогобицька. У цій парі очікувалась напружена боротьба. Проте, на диво багатьом, Винники не відчули достатнього спротиву від найбільшого на Львівщині (після Львова) міста. За підсумками двох діб голосування Винниківська ялинка перемогла, набравши 5154 голоси (58,1%) проти 3724 голосів (41,9%) за Дрогобицьку. До речі, минулоріч Дрогобицька ялинка також вилетіла від Винниківської, тільки в 1/16 фіналу.

 

В 1/4 фіналу ялинка з Винників змагалась із суперницею з Нового Роздолу. Тут перемога дісталась трохи легше. За підсумками двох діб голосування Винниківська красуня набрала 4689 голосів (62,4%) проти 2826 голосів (37,6%) за Новороздільську.

А от півфінал для Винник виявився найскладнішим. У протистоянні з Добротвірською ялинкою Винники вирвались вперед з самого початку, проте Добротвір далеко не відпускав. Інтрига тривала у першу добу голосування і перенеслась на другу, відрив то скорочувався, то дещо збільшувався. Приблизно на 34 годині голосування було виявлено втручання у процес невідомих осіб, які за допомогою сторонніх ресурсів почали накручувати голоси, спочатку одній ялинці, а потім іншій. Внаслідок таких дій був спотворений реальний результат голосування. Провівши ретельний аналіз близько двох тисяч акаунтів, “накрутка” була підтверджена. Проте жодних доказів причетності до цього представників однієї чи іншої сторони не було. В результаті організатори конкурсу прийняли важке, але як показав час, оптимальне і правильне рішення – пропустити до фіналу обидві ялинки.

Ну а у фіналі, про який ми написали на початку, Винниківська ялинка посіла 2 місце, що є дуже достойним результатом! З чим і вітаємо громаду міста Винники та дякуємо усім, хто голосував, підтримував, поширював опитування на свої сторінки, просив голосувати друзів. Цим Ви показали свою єдність та згуртованість навколо спільної мети. Особлива подяка усім тим, хто долучився до створення цієї казкової краси.


Ялинка у м. Винники. Автор фото: Богдан Хміль

Джерело: Інтернет-портал Твоя Львівщина


Теги: конкурс, ялинка, голосування
Останні новини:

Коментарі
avatar