Богдан ШУСТЕР: Повинен бути чіткий, негайний та плановий підхід стосовно догляду за деревами (ВІДЕО)
04.08.2021 14:48

2 серпня у Львові під час буревію у Стрийському парку загинули 20-річний хлопець та 18-річна дівчина. Закохана пара сиділа на лавці, коли на них впало дерево. Від отриманих травм вони померли на місці.

У прямому етері Народного Толк-Шоу" на телеканалі НТА говорили, чому Львів часто стає смертельно небезпечним для своїх мешканців. Заступник міського голови Винник та депутат “ЄС” у Львівській районній раді Богдан Шустер ділився досвідом, як зробити місто безпечнішим, аби запобігти подібній трагедії.

“Інструкція з техніки безпеки і охорони праці пишеться кров’ю і на помилках, на яких вчаться. В нас пронісся третій буревій. У Винниках між буревіями ми встигаємо прибрати ті гілки, які впали. Повинен бути чіткий, негайний та плановий підхід стосовно догляду за деревами. Розкажу як це було у Винниках: ми також стикалися із протестами екоактивістів. Фейсбук кишів. Але ми прийняли програму по боротьбі з омелою і обрізці дерев. У всіх міських парках гілки максимально обрізали, крони були майже голі, але, на щастя, за п’ять років жодного трафунку не сталося в місті”, - зазначив у ефірі Богдан Шустер


Теги: Винники, буревій, Богдан Шустер
Останні новини:

Коментарі
avatar