Ремонтні роботи на вулиці Івана Франка у Винниках будуть продовжені на наступному тижні
13.08.2021 15:19

Міський голова Львова Андрій Садовий в ході розмови з членjv виконкому Львівської міської ради, представникjv громади м.Винники Богданом Шустером, запевнив, що на наступному тижні будуть продовжені роботи на одній з головних вулиць Винник, яка після продкладання каналізаційної мережі знаходиться в край незадовільному стані - Івана Франка. На черзі Ломоносова, Калнишевського і Ціолковського.

Про це сьогодні на своїй сторінці у Facebook повідомив Богдан Шустер.

Також під час розмови було розглянуто питання підняття тарифів на водопостачання, позиція однозначна-тариф не може відрізнятися від львівського, а вода і тиск повинні бути належної якості.

"Підняв питання видачі дозвільних документів, оформлення актів цивільного стану, що зараз призупинено, проблему вуличної торгівлі і паркування, підтримання благоустрою міста, скорочення працівників поліклініки.

Обговорили питання облаштування Вайнберг парку, створення музею Івана Липи, проведення культурних і молодіжних заходів, кількість яких скоротилась.

Дякую винниківчанам за терпеливість, витримку, підтримку, вірю, що нас дослухались!

На наступному тижні планується робочий візитголови до Винник, тому можете залишати свої запитання в коментарях, я обов'язково їх озвучу.", - повідомляє Богдан Шустер.


Теги: ремонт дороги, Андрій Садовий, Богдан Шустер, вулиця Івана Франка
Останні новини:

Коментарі
avatar