В Австралії сім'я на відпочинку сфотографувала привид мертвої дівчини
11.03.2015
Сім'я Девісон з Австралії виклала свої фотографії в соціальну мережу Facebook після чергового відпочинку на ставку. Але перегляд однієї фотографії викликав жах.

Справа в тому, що на фотографії виявилося стороння особа дівчини, якої на момент зйомки не було. Як стверджує глава сім'ї Кім Девісон, в об'єктиві фотоапарата він бачив тільки трьох своїх дітей, дружину та її сестру, пишуть Подробности.

До аналізу фотографії в Facebook підключилися експерти з паранормальних явищ, які з'ясували, що 100 років тому в 1915 році на цьому місці потонула 13-річна дівчина Дорін О'Салліван, а через століття на фотографії виявилося її обличчя.

«У момент зйомки, між нами було порожньо. Там нікого не було! Я тримаю на руках свою дочку. А що це за біла голова поруч зі мною, я поняття не маю ", - стверджує пані Девісон.

Знімок був зроблений в річці Локьер на південному сході штату Квінсленд. Фотографія не підробка - це підтвердили експерти. Особа, яку можна розглянути, виглядає блідою з чорними очима і зачіскою у вигляді завитого з боків волосся. Хоча деякі бачать не зачіску, а роги, як у чорта.

На підтвердження того, що це саме привид дівчини, одні з експертів продемонстрував вирізку з газети "Брісбен Кур'єр" датовану 22 листопада 1915 року.

У новинній вирізці повідомляється, що тіло 13-річної Дорін O Sullivan було знайдено на березі річки Локьер в п'ятницю в другій половині дня. У той час купання тут було заборонено, оскільки водойма вважався небезпечною. Похорони дівчини відбулися на наступний день. До цих пір в містечку поряд є могила утоплениці.

Тепер, через 100 років дух дівчини, ймовірно, був потривожений живими людьми, які купалися на тому місці, де її застала смерть.


Читайте також:
Коментарі
avatar