"Якщо російське громадянство перешкодить виступати за збірну України, я від нього відмовлюся", - Олександр Алієв
20.04.2010

"Я не відмовлявся від жодного громадянства, я є громадянином України і завжди говорю про те, що хотів, хочу і буду грати за збірну України", - сказав Алієв в інтерв'ю газеті "Комсомольская правда в Украине".

Олександр АлієвНа запитання, що за законодавством в нашій країні подвійне громадянство заборонене, Алієв відповів: "Будемо якось вирішувати цю проблему, але в будь-якому випадку від збірної України я відмовлятися не збираюся, у мене і в думках такого немає. На руках у мене є український документ і закордонний паспорт. Он мій одноклубник Одемвінгі грає за збірну Нігерії, хоча є громадянином Росії. Чому мені так не можна?"

Я не розумію, чому тут затівають цей скандал. Мені теж було неприємно читати висловлювання з цього приводу. Яка кому різниця? В інтересах "Локомотива", щоб я вважався росіянином. Чому мені має це заважати виступати за збірну України? Тим більше, що я раніше за неї грав. Якщо російське громадянство перешкодить мені виступати за свою збірну, звичайно, я буду від нього відмовлятися".

Ще Олександр Алієв сказав, що за збірну Росії виступати йому не пропонували, однак він і сам цього не хоче.
Винники Plus
Джерело: "Комсомольская правда в Украине"


Читайте також:
Коментарі
avatar