"Пацани" з СБУ пишуть дев'ятий розділ мого роману "Музей покинутих секретів", - Оксана Забужко
22.09.2010

Письменниця Оксана Забужко під час зустрічі з читачами на Форумі видавців у Львові зазначила , що сьогодні "пацани" з СБУ пишуть дев'ятий розділ її роману "Музей покинутих секретів".

Оксана Забужко"Паралельно з життям роману "Музей покинутих секретів" починають і в реальності відбуватися сюрреалістичні сюжети. Кілька днів тому я брала участь у мітингу біля стін СБУ у Києві. Спочатку наша доблесна СБУ чотирнадцять годин допитувала історика Забілого. Тепер, наскільки знаю, почали вилучати матеріали з музею "Тюрма на Лонцького". Виходить "музей вилучених секретів", - сказала авторка роману.

Деякі події роману Забужко відбуваються у Львові саме в тюрмі на Лонцького, де нині однойменний Національний музей-меморіал.

"У моєму романі – вісім розділів. Дев'ятий зараз пишуть ці "пацани", які, надивившись бойовиків, оголосили війну пам'яті українського народу", – наголосила письменниця.

Оксана Забужко розповіла, що під час презентацій "Музею..." читачі запитували: може, не треба знати усіх секретів?

"Відповім: треба! Треба з тієї причини, що нашій СБУ так сильно залежить на тому, щоб ми не знали своєї історії", – наголосила Забужко.

Винники Plus  за матеріалами: tsn.ua   perec.in.ua


Читайте також:
Коментарі
avatar