Членів НКВС і КДБ, що катували людей, потрібно судити , - Наливайченко
14.10.2010

Голова партії «Наша Україна» Валентин Наливайченко вважає, що має бути організований суд над членами НКВС і КДБ, які катували людей. Про це він заявив під час візиту до Львова 14 жовтня.

Валентин Наливайченко"Ми підтримуємо позицію правозахисників і наглядової ради музею "Тюрма на Лонцького" з тим, щоб був організований суд і над тими, хто катував людей – НКВС, ГПУ і КДБ. Ці люди, які організовували злочини – страти людей без суду і слідства – мають нарешті бути покарані через український суд", - сказав Наливайченко під час брифінгу на території музею-меморіалу "Тюрма на Лонцького".

Водночас він заявив, що, на його думку, цей музей має стати відомим у цілому світі меморіалом жертв комунізму і всіх окупаційних режимів, які були на території України.

"Найголовніше, щоб цей меморіал як цілісний комплекс – і будівля, і прилегла територія – запрацював і був відомий не тільки в Україні, але й у цілому світі. Ми хочемо, щоб якомога скоріше була зроблена доступною вся комп’ютерна і електронна база про злочини, які творилися в цій катівні, щоб інформація про всіх загиблих, постраждалих, забитих і закатованих була відома і доступна з будь-якої точки Землі будь-якому досліднику без жодних обмежень, без жодних грифів секретності", - сказав лідер "Нашої України.

"Для нас принципова позиція залишається найважливішою: жоден злочин проти людини, проти людяності не має грифу секретності. Вони мають бути відомі", - наголосив Валентин Наливайченко.

Винники Plus  за матеріалами: www.zaxid.net


Читайте також:
Коментарі
avatar