Влада навипередки біжить до Кремля, - Борис Тарасюк
17.10.2010

"Скоро не залишиться жодних українських національних надбань, які б не перебрала під свій контроль Росія. А наша влада навипередки біжить до Кремля і питає кожного разу «чеґо ізволітє». Про це заявив лідер НРУ Борис Тарасюк на віче "Захистимо вибір львів’ян" у Львові.

Борис ТарасюкОкрім цього, лідер НРУ закликав львів’ян не вестись на провокацію нинішньої влади, яка зареєструвала лже-"Батьківщину" для участі у виборах до Львівських міської та обласної рад, а підтримати справжні демократичні сили.

"У Львові відбуваються дивні речі. У місті, який був серцем відродження української національної ідеї і української Незалежності, знімають з виборів найбільш популярну політичну силу у Львові – "Батьківщину", – наголосив Тарасюк.

Борис Тарасюк відзначив, що метою віче було продемонструвати спільність дій демократичних опозиційних сил. "Нас повинна об’єднувати спільна турбота за Україну. Тому що для нас Україна, на відміну від нинішньої влади, понад усе", – підкреслив політик.

Борис Тарасюк заявив, що демократичні сили мусять зупинити наступ на все українське, на права і свободи людини, на право кожного громадянина обирати свою владу. "Відродженням консолідації зусиль демократичних сил мають стати вибори до органів місцевого самоврядування", – відзначив народний депутат.

Винники Plus  за матеріалами: zaxid.netunian.net


Читайте також:
Коментарі
avatar