Роман Ілик: "Партія регіонів на Львівщині – це надувний човен"
27.10.2010

28 жовтня під час дебатів з головою ЛОО Партії регіонів Петром Писарчуком керівник ЛОО ВО «Батьківщина» Роман Ілик заявив: «Партія регіонів на Львівщині – це надувна резиновий човен, в якому Писарчук гребе вже одним веслом, бо друге у нього відібрав пан Горбаль. Мені шкода Писарчука, бо я шаную його як благодійника. Але він сьогодні повинен нести відповідальність за всі ті процеси, які відбуваються на Львівщині».

Роман ІликІлик також наголосив, що на сьогодні «перевертні» під брендом «Батьківщини» йдуть на вибори.

«Кожне прізвище узгоджувалося в Партії регіонів. Пан Денькович – частий гість на базарі «Південний» в його (Писарчука, - ред.) офісі. Дуже часто пана Деньковича бачать сьогодні в кабінету пана Горбаля, де погоджувалися списки до обласної ради. Найбільшими симпатиками такої «Батьківщини» є Партія регіонів», – сказав Ілик.

За його словами, вчора в міській ТВК відбулося засідання, на якому обговорювалось питання відкликання списків «Батьківщини» з виборчого процесу у Львові, «оскільки міська організація партії ліквідована».

«Голосують – 5, щоб зняти, 5 утримуються, 6 – проти. Проти Партія регіонів і комуністи. От хто сьогодні підтримує фальшиву «Батьківщину», – сказав Роман Ілик.

Також він заявив, що львівські регіонали не допускають партійців на Львівське державне телебачення, мовляв, в партії є конфлікт. «Жодного конфлікту в нас немає, не було і не буде», – додав він.

Роман Ілик наголосив, що заклик президента провести чесні вибори – це фарс.

«Це як гра в наперстки, коли під трьома ковпачками порожньо. Так Янукович грає з міжнародними спостерігачами», – сказав Ілик і додав, що водночас як лідер Партії регіонів він дає завдання проводити фальсифікації для більшого відсотка для провладної сили.

На питання про те, чому досі на Львівському телебаченні йде реклама із закликом голосувати за «Батьківщину» до Львівської міської ради, Ілик сказав, що на державне телебачення партії насправді закрита дорога, навіть «за оплату».

«Коли Тимошенко була прем’єром і Писарчук був в опозиції до неї, то все одно мав можливість виступати на телебаченні», – додав Роман Ілик.

Винники Plus  за матеріалами: zaxid.net


Читайте також:
Коментарі
avatar