Виходить, що ми – діти бандитів?!, - Василь Павлюк
13.01.2011

Виходить, що ми – діти бандитів?!Позбавлення Степана Бандери статусу Героя України – це великий плювок в душі галичан і всього українського народу, - вважає секретар Львівської міської ради Василь Павлюк.

"Це – великий плювок тої комуно-холуйської влади, яка сьогодні є в Україні і яка служить не українському народові. Це нам плюнули в душу – нам, галичанам, в першу чергу, волинянам, і всьому українському народові. Це плюнули на наших батьків, на наших дідів, які віддавали своє молодече життя за те, щоб ми жили у вільній державі", - сказав Павлюк під час виступу на позачерговій сесії Львівської обласної ради, що відбулася 13 січня біля пам’ятника Степанові Бандері у Львові.

"А нам сьогодні говорять, що це бандити були? Виходить, ми – діти бандитів?! А сталіністи, фашисти – це герої сьогодні для них?" - додав секретар міськради.

Василь Павлюк висловив переконання, що українці повинні піднятися з колін і сказати рішуче "Ні" такому підходу. "Ми повинні сказати рішуче "Ні, панове", "Ні, гниди!" - вибачте, іншого слова не можу знайти", - наголосив він, додаючи, що необхідно вимагати в Президента України "припинити цю вакханалію".

13 січня, Львівська обласна рада провела позачергову сесію біля пам’ятника Степанові Бандері у Львові, і прийняла заяву щодо позбавлення Бандери звання Героя України, про яке вчора було повідомлено на сайті Президента України.

За словами секретаря Львівської міської ради, на пленарному засіданні 27 січня міськрада обов’язково підтримає заяву, яку прийняла Львівська облрада.

Винники Plus  за матеріалами: zaxid.net

Читайте також:
Оголошення:


Читайте також:
Коментарі
avatar