Заяви про кровопролиття – "гра нервів" влади, - Андрухович
18.01.2011

Заяви про кровопролиття – "гра нервів" влади, - Андрухович
Заяви про кровопролиття – "гра нервів" влади,- вважає Ю.Андрухович
Влада боїться акцій протестів підприємців і опозиціонерів, - вважає відомий український письменник Юрій Андрухович. Про це він заявив у коментарі сайту "Політична думка".

За словами Ю.Андруховича, вчорашня акція протесту підприємців проти політичних репресій біля Адміністрації Президента України відбулась без інцидентів, бо влада злякалася.

"У владного переляку очі були завеликі. Влада, однак, своїми діями - і попередніми, й особливо останніми - сама загнала себе в ситуацію, коли їй залишається боятися. І, звичайно ж, наганяти страх на своїх опонентів. Що більше страху влада нажене, то більше й сама боїться. Тут існує пряма пропорційність", - вважає письменник.

Коментуючи заяву міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова про можливі кровопролиття під час мітингу опозиції в День Соборності України, Ю.Андрухович сказав, що це "гра нервів" з боку влади.

"Усілякі заяви про "кровопролиття" є, на мій погляд, проявом цієї гри нервів з боку влади. Звичайно ж, від усього цього робиться, м`яко кажучи, досить незатишно. Бо справді незатишно жити у країні, в яку повернувся страх. Його тут уже років 20 як не було. Маю все ж велику надію на те, що мирне зібрання громадян з нагоди Дня Соборності 22 січня не стане для влади полем чергового експерименту із теорії та практики залякування", - сказав Ю.Андрухович.

Винники Plus  за матеріалами: politdumka.kiev.ua, zaxid.net

Читайте також:
 Публікації
 Винники
 Спорт


Читайте також:
Коментарі
avatar