Революційне повстання в Україні неминуче, - Олег Соскін
25.04.2011

Олег Соскін Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства, в інтерв'ю "Газеті по-українськи" зауважує, що нинішній режим в Україні спирається на бандитів, злодіїв у законі.

"Поки їм будуть давати подачки, вони підтримуватимуть Януковича. Для цього й беруться кредити, а платити по них будемо ми. У цьому році треба віддати 5,5 мільярда доларів за обслуговування боргу".

Влада ж вважає, що їм треба встановити диктатуру, закрити опозиційні ЗМІ, почати арешти, ліквідувати інакомислячих. Тому революція має початися зараз, - стверджує він.

Основними рушійними силами революції на думку політика має стати молоде по колінння.

"В Україні близько шести мільйонів молоді віком від 15 до 24 років. Ще близько 13 мільйонів — від 25 до 45 років. Тобто 20 мільйонів активного населення, що не підкоряється існуючій моделі. Їхні лідери мають з'явитися знизу. Податковий майдан та протест автомобілістів показали, що нові сили виходять на поверхню", - каже Соскін.

Олігархи після повстання мали б віддати 80 відсотків власності до фонду розвитку нації. Тобто слід було б провести націоналізацію.

Швидкою революція, на думку Олега Соскіна, не буде. "Може бути громадянська війна, - застерігає він, - Не сумніваюсь, вона пошириться й на Білорусь та Росію. Вісім областей на Західній Україні готові до боротьби з цим режимом. Там має все початися. Схід підтримає, бо ненависть до олігархів та бажання зберегти себе й свої сім'ї об'єднує нас"

Винники Plus  за матеріалами: gazeta.ua

Читайте також:
 Публікації
 Винники
 Cпорт

Читайте також:
Коментарі
avatar