У «Карпатах» я можу по-справжньому показати свої можливості, - Семір Штіліч
29.11.2012
Семіра Штіліча в Польщі пам’ятають і досі. Не рідко на Інтернет-ресурсах можна зустріти повідомлення на кшталт: «Познанський «Лех» знайшов нового Штіліча». Тому не дивно, що провідні польські інформаційні портали слідкують за виступами боснійця і в «Карпатах». Нещодавно до Львова приїхали журналісти з Польщі і запросили плеймейкера «зелено-білих» на розмову...

«Рівень українського чемпіонату дуже високий, набагато вищий, ніж польська Екстракляса. Що тут говорити, коли «Шахтар», «Динамо», «Металіст» та «Дніпро» забезпечили собі місця на весну в єврокубках. Тут інша гра, ніж у Польщі. Команди більш агресивні, є багато виконавців світового класу. У Польщі, як правило, хто першим забив гол – той і матч виграв. В Україні один гол нічого не означає... Тому я добре знав, що роблю, коли переїздив до Львова», – розповідає Семір.

Звісно, журналістів зацікавила ситуація, що трапилася з «Карпатами». «Ніхто в клубі не очікував такої ситуації. Але я думаю, що на наші невдачі вплинули і судді. Ви можете подивитися на статистику і побачити, скільки у нас вилучень. Але крім цього, є і наші проблеми. Якщо ми швидко не заб’ємо гол, то починається певна нервозність. З «Кривбасом» ми забили на початку гри, і перемогли 6:0. Я думаю, що в нас є сильна команда, але ще треба трохи часу. Справа в тому, що по ходу сезону в нас змінився тренер. Замість Павла Кучерова прийшов Ніколай Костов. Він зробив кілька змін у складі і тактиці. Власне, через цю перебудову результати не завжди відображали наших можливостей», – продовжує боснієць.

«Щодо моїх обов’язків на полі, то я, як і інші футболісти, маю допомагати обороні. Однак визнаю, що опорники в цьому плані працюють більше за мене. Саме завдяки їм мене можна назвати вільним художником. Тренер дозволяє мені імпровізувати, що не може не тішити. У Польщі в цьому плані мене обмежували, а тут я можу по-справжньому показати свої можливості», – ділиться враженнями Штіліч про тактичні нюанси.

Зачепили поляки і тему збірної Боснії та Герцеговини, куди Штіліча вже давненько не запрошували. «Я впевнений, що скоро отримаю запрошення. Головний тренер Сафет Сушіч регулярно зі мною спілкується. Він сказав, що не забуває про мене і як тільки я видам кілька хороших матчів поспіль у Прем’єр-лізі, то отримаю шанс у збірній. Я хочу зробити все для цього можливе, адже в нас є неймовірна можливість потрапити на чемпіонат світу в Бразилії. Боснія зараз має дуже хороший склад, а наші провідні гравці грають у кращих європейських клубах. Тож тренер збірної дає мені додаткову мотивацію».

Насамкінець плеймейкер «Карпат» розповів про своє подальше майбутнє: «В «Карпатах» я можу розкритися, показати себе, тож про перехід до іншого клубу навіть не думаю. Насамперед, хочу досягти чогось саме у Львові», – підсумував Семір Штіліч.
Плеймейкер «Карпат» розповів про своє подальше майбутнє
Джерело: http://zik.ua/
Фото: http://fckarpaty.com.ua/

Читайте також:
Коментарі
avatar