"Розмовами про замах на Януковича з президента роблять героя", - Олексій Гарань
14.06.2010

Є декілька причин, чому активно обговорюється питання можливого замаху на президента Віктора Януковича. Одна з них це те, що влада таким чином хоче обмежити проведення мітингів, - таку думку висловив керівник Школи політичної аналітики при НаУКМА Олексій Гарань.

Олексій Гарань"По-перше, це хороший привід для того, щоб обмежувати вияви невдоволення політикою Партії регіонів. Таким чином обмежуватимуть маніфести, пікети тощо. Ми це побачили і під час виступу Віктора Януковича у Палаці "Україна” і під час прес-конференції в Українському домі”, - сказав політолог.

По-друге, зазначив Олексій Гарань, це створення іміджу супер важливості Януковича.

"З нього роблять образ героя, якому перешкоджають робити "необхідне” для країни”, - розповів він.

Третьою причиною політолог вважає якісь психологічні особливості.

"Пам'ятаємо той конфуз, який стався з президентом у Івано-Франківську (падіння від попадання яйця – ред.). Таким чином хочуть підстрахуватися. В цілому, діячі Партії регіонів попри те, що вони говорять про свою сміливість, насправді не є сміливими. Сміливі вони тоді, коли все під контролем і, коли відчувають свою безкарність”, - наголосив Гарань.

Олексій Гарань нагадав, як "після "помаранчевої революції” після другого туру від Януковича побігли і Тігіпко, і Коновалюк, який зараз знову дуже сміливий”.

"Є багато прикладів, коли прихильники Партії регіонів залишали країну. Зараз вони відчувають можливість реваншу, тому почуваються сильними. Хоча насправді сміливцями, такі люди як Коновалюк, не є”, - додав він.

Як відомо, Віктор Янукович заявляв, що Управління держохорони змушене вживати додаткових заходів безпеки через загрози його життю. За інформацією окремих ЗМІ, кортеж президента змінив свій маршрут через можливого снайпера.

В свою чергу начальник Управління державної охорони Ігор Калінін здивований, чому з методів охорони Януковича "журналісти зробили таку фішку".
Винники Plus
Джерело: gazeta.ua


Читайте також:
Коментарі
avatar