Патріарх Кирило є механізмом для ліквідації України, – Олесь Доній
29.07.2010

Патріарх КирилоМосковський патріархат є одним з механізмів для ліквідації держави Україна. Про це заявив депутат Верховної Ради Олесь Доній.

"Якщо мова йде про візит Патріарха Кирила, то потрібно розуміти, що Російська православна церква, у підпорядкуванні який знаходиться Українська православна церква Московського патріархату, до цих пір ставиться до української культури та мови зневажливо, а значить, зверхньо і до основ української державності. До сих пір не дається дозвіл на переклад українською мовою Біблії, і говорити про рівноправні стосунки, як між народами, так і церквами в таких умовах не доводиться ", - заявив Доній.

За словами Донія, Російська православна церква - це не стільки інститут духовності, скільки інститут політики і пропаганди. "І зараз він використовується як один з механізмів ліквідації української державності. А оскільки в Україні до влади прийшли російські націоналісти, то мова йде про збіг інтересів російського керівництва і політичних сил, які зараз при владі в Україні", - заявив народний депутат.

Винники Plus за матеріалами: zaxid.net  xronika.az

Читайте також:
Коментарі
avatar