Для недовіри Горбалю підстав немає - Юрій Шухевич
01.09.2010

Львівська обласна рада не проголосує за висловлення недовіри голові Львівської облдержадміністрації Василеві Горбалю. Таку думку висловив довголітній політичний в'язень, Герой України Юрій Шухевич.

Юрій Шухевич"Вони знову не наберуть голосів. Деякі фракції скорегуються і все піде по-старому або, як кажуть росіяни, "по накатаной дорожке", - переконаний Юрій Шухевич.

"Тоді (під час першого голосування про висловлення недовіри 18 травня 2010 року – ред.) не проголосували за недовіру. І тепер знову так буде, що знову хтось сторгується і хтось поставить питання про свій шкурний інтерес", - наголосив він.

Загалом, на думку Юрія Шухевича, сьогодні підстав для висловлення недовіри львівському губернаторові немає: "А на якій підставі вони збираються висловити недовіру голові ОДА? Які є юридичні підстави? Просто аби висловити чи як? Вони поспішно це роблять. А коли спішиш, то людей насмішиш. У проекті рішення є цілий перелік статей, які і відношення до Горбаля не мають, до його функцій голови ОДА. Я вважаю, що нічого з того не буде".

На питання про те, як він оцінює діяльність Василя Горбаля на посаді голови Львівської ОДА Юрій Шухевич відповів: "Поки що я ніяк не можу оцінити його діяльності. Поки я не бачу у нього якихось промахів з одного боку, але і блискучих успіхів теж не бачу".

Винники Plus  за матеріалами: zaxid.net   24.ua

Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.  У разі передруку матеріалів посилання на  "Винники Plus" обов'язкове.

Читайте також:
Коментарі
avatar